Dowiedz się - jak rozwiązać SKUTECZNIE problem ?

KROK 1. UMÓW SIĘ na konsultację.

Po drugiej stronie spotkasz się z otwartością i życzliwością. Wspólnie ustalimy miejsce czas i miejsce spotkania. Zwykle zapraszamy do naszego biura detektywistycznego np. w Poznaniu - pomieszczenie to, gwarantuje nam poczucie anonimowości, dyskrecji i komfortu, oraz bezpieczeństwo przekazywania informacji.

KROK 2. Po prostu - OPOWIEDZ.

Detektyw wysłucha Cię z uważnością i pomoże zadając pytania, przejść ten często emocjonalnie trudny etap. Wspólnie zastanowimy się jak możemy Tobie pomóc? i Czego potrzebujesz? Pamiętaj, że w biurze detektywistycznym "BIEGLI DETEKTYWI" wszelkie przekazywane informacje i okoliczności sprawy mają charakter tajemnicy.

KROK 3. ROZWIĄZANIE.

Przyjmiemy hipotezy, a następnie Detektywi od razu zaproponują rozwiązanie zaradcze-natychmiastowe, lub docelowe, w zależności od sprawy i jego stopnia skomplikowania.

KROK 4. REALIZUJEMY.

Detektyw lub detektywi podejmują natychmiast działanie po potwierdzeniu pisemnego zlecenia - tego wymaga prawo (Art. .23 ustawy o usł detektywistycznych) i zarazem daje Państwu ochronę prawną.
Preferujemy rozliczenia: "od SUKCESU", albo "za CZAS".
Otrzymasz pełne wyniki tj. Sprawozdanie z materiałem dowodowym z realizacji usług detektywistycznych naszego biura detektywistycznego. Sprawozdanie detektywa mogą Państwo wykorzystać jako "Dowód Prywatny" (Art. 245 Kodeks postępowania cywilnego) przed Sądem powszechnym np. sprawie o rozwód z orzeczeniem o winie, o oszustwo, o alimenty, o zaprzeczenie ojcostwa, o nierówny podział majątku wspólnego, o ustalenie kontaktów z dzieckiem, w sprawie o odszkodowanie lub inne świadczenie, itp.
Nadto, jesteśmy do dyspozycji Państwa, Policji, Prokuratury i Sądu, jako świadkowie w każdym postępowaniu i na każdym jego etapie (zobowiązanie pisemnie).

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio