GROMADZENIE DOWODÓW w sprawach obyczajowych

  • Niewierny Partner lub Partnerka? – Ustalimy to!
  • Masz podejrzenia o zdradę? – Zgromadzimy i przygotujemy dla Ciebie trwałe dowody zdrady, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, aby prawda w końcu ujrzała światło dzienne.
  • Być może przed Tobą trudna rozprawa rozwodowa, sprawa o podział majątku, ustalenie kontaktów z dzieckiem i wysokość alimentów? – Jeśli tylko zechcesz, zajmiemy się tym kompleksowo, na Twoją rzecz. zespołowo ( Detektyw, Adwokat, Mediator, Psycholog, Windykator, …).

Bardzo istotną kwestią w przypadku sprawy rozwodowej jest ustalenie przyczyny rozpadu małżeństwa oraz tego, kto ponosi odpowiedzialność za rozpad pożycia – w przypadku pozwu o rozwód z orzekaniem o winie. Często do rozwodu może dojść między małżonkami w wyniku zdrady partnera, przemocy fizycznej, psychicznej bądź ekonomicznej małżonka, oszustwa, rażącej niegospodarności czy innych zdarzeń, mających negatywny wpływ na łączącą dwoje ludzi więź. Jednak wyrok sądu wcale nie jest sprawą oczywistą, dlatego przed wniesieniem sprawy warto zaopatrzyć się w niezbite dowody winy małżonka – jest to kluczowe z punktu widzenia strategii procesowej. Tym bardziej, że w wielu przypadkach współmałżonek będzie próbował udowodnić, że drugi partner też nie był w tym związku bez winy.

W toku postępowania dowodowego warto być  jak najlepiej przygotowanym, włącznie z pełną dokumentacją np. na dowod zdrady, potwierdzającą winę małżonka. W jej skład mogą wchodzić między innymi zdjęcia, nagrania (audio lub wideo), wszelkiego rodzaju korespondencja (maile, SMS-y, listy, rozmowy na czatach i portalach społecznościowych), a także zeznania świadków. Ci ostatni mają dla sądu różną wagę – wszystko zależy od tego, jak blisko związani są z jedną ze stron. Najbardziej wiarygodni są świadkowie w pełni obiektywni np. detektyw.

Nasz zespół “biegłych detektywów” zajmuje się między innymi profesjonalnym, rzetelnym i dyskretnym zbieraniem dokumentacji rozwodowej w formie papierowej i elektronicznej (fotograficznej i audio-wizualnej), która najczęściej ma decydujące znaczenie podczas orzekania o winie w sprawie rozwodowej.
W ramach podejmowanych działań nasi detektywi między innymi ustalą plan dnia małżonka, zbadają jego najbliższe otoczenie, prześledzą źródła utrzymania, a w przypadku wykrycia zdrady – ustalą personalia kochanków. Zostanie zadbany każdy szczegół na dowód zdrady, który może istotnie wpłynąć na wynik sprawy rozwodowej – tym bardziej, że zebrane dowody mogą również być kluczowe w kwestii podziału majątku, roszczeń alimentacyjnych czy ewentualnej opieki nad dziećmi.

Warto skorzystać wyłącznie z usług profesjonalnego biura detektywistycznego i licencjonowanego detektywa, gdyż tylko on może przetwarzać dane osobowe na specjalnych uprawnieniach, a zatem tylko dowody zebrane przez niego i jego zeznania będą miały fatyczne znaczenie dla sądu (legalne). Wszystkie inne nagrania czy wyniki „cywilnego” śledztwa mogą zostać uznane przez sąd za zebrane niezgodnie z prawem, przez co mogą nie zostać dopuszczone jako dowód w sprawie (oddalenie).

DARMOWA WYCENA SPRAWY

Prosimy wypełnić formularz i krótko opisać kwestię, w której możemy pomóc.
Wycena jest bezpłatna, i do niczego nie zobowiązuje. Nasz detektyw skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo – zwykle odpowiadamy w ciągu 2 godzin.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio